Hakkımızda

Homteks kumaş ve duvar kaplaması üzerine sektörde 1986'dan beri faaliyet gösteren bir firmadır. Homteks'in amacı dünyanın en iyi ürünlerini en iyi servisle müşterilerine ulaştırmaktır.

Homteks kumaşta dünyanın en iyi markaları olan Rubelli, Bises Novita, Lisio (İtalya), Zimmer & Rohde, Etamine, Hodsoll Mc Kenzie, Ardecora (Almanya), Warner Fabrics (İngiltere), Casamance, Camengo (Fransa), Designersguild, Royal Collection, Christian Lacroix, William Yeoward, Jasper Conran (İngiltere), Ralph Lauren (Amerika) firmalarının Türkiye distribütörüdür.

Duvar kaplamalarında ise yine dünyanın en iyi firmaları olan Omexco (Belçika), Arte (Belçika), Casamance ve Camengo (Fransa), Designersguild, Royal Collection, Christian Lacroix (İngiltere), ve Ralph Lauren (Amerika) firmalarının Türkiye distribütörüdür.

Homteks hem ithalatçı hem de distribütör konumunda bir firma olarak Türkiye çapında geniş bir bayi ağına sahiptir. Mümessili olduğu markaları Türkiye geneline yayılmış olan bayileri ve İstanbul'daki merkez showroom'u vasıtasıyla müşterilerine ulaştırmaktadır. Homteks her geçen gün bu bayi ağını genişleterek ve trendsetter markaları bünyesine katarak, çalışmalarına devam etmektedir.