Tarayıcınızda uyum sorunu var.
Menü
Hakkımızda

Homteks kumaş ve duvar kaplaması üzerine sektörde 1986'dan beri faaliyet gösteren bir firmadır. Homteks'in amacı dünyanın en iyi ürünlerini en iyi servisle müşterilerine ulaştırmaktır.

Homteks kumaşta dünyanın en iyi markaları olan Armani Casa, Rubelli, Dominique Keifer, Zimmer & Rohde, Etamine, Travers, Hodsoll McKenzie, Ardecora (Almanya), Warner Fabrics (İngiltere), Casamance, Camengo, Misia (Fransa), Designers Guild, Christian Lacroix, William Yeoward, Ralph Lauren (Amerika), trimmingde Houles (Fransa) firmalarının Türkiye distribütörüdür.

Duvar kaplamalarında ise yine dünyanın en iyi firmaları olan Armani Casa, Omexco (Belçika), Arte (Belçika), Casamance, Camengo (Fransa), Designers Guild, William Yeoward, Christian Lacroix (İngiltere), ve Ralph Lauren (Amerika), Rubelli (İtalya) firmalarının Türkiye distribütörüdür. Homteks hem ithalatçı hem de distribütör konumunda bir firma olarak Türkiye çapında geniş bir bayi ağına sahiptir. Mümessili olduğu markaları Türkiye geneline yayılmış olan bayileri ve İstanbul'daki merkez showroom'u vasıtasıyla müşterilerine ulaştırmaktadır. Homteks her geçen gün bu bayi ağını genişleterek ve trendsetter markaları bünyesine katarak, çalışmalarına devam etmektedir.